KNAS-Ranglijsten
Koninklijke Nederlandse Algemene Schermbond

WEIJERS Julian

DateTournamentWeaponRankCountryLocationPercentage Typing
30-06-2024Mini Marathon (U13)floret heren pupillen (U13 - U14)58FRAParis55%
23-06-2024Nederlandse Jeugdkampioenschappenfloret heren pupillen (U13 - U14)10NEDRosmalen50%NK
22-06-2024Nederlandse Jeugdkampioenschappenfloret heren benjamins (U11 - U12)3NEDRosmalen50%NK
12-05-20244e En Cavant Schermtoernooi (gemengdfloret heren benjamins (U11 - U12)3NEDPurmerend22%
11-05-20244e En Cavant Schermtoernooi (gemengd)floret heren pupillen (U13 - U14)5NEDPurmerend18%
21-04-2024Moerser Flohrett Turnier (U13)floret heren pupillen (U13 - U14)3GERMoers26%
14-04-2024Nederrijntoernooi U17floret heren cadetten (U15 - U17)2NEDWageningen12%
30-03-2024Tournoi de Damocles Circuit Jeunes Lames (U13)floret heren pupillen (U13 - U14)11BELUccle22%
24-03-202417e Rijnland-AEW Int. Jeugdschermtoernooi (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)1NEDSassenheim15%
03-03-2024Randstadtoernooi - gemengdfloret heren benjamins (U11 - U12)2NEDHoofddorp18%
25-02-2024Nederrijntoernooi U12 (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)1NEDWageningen16%
10-02-2024SISTA_US 2024 (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)2NEDAmsterdam20%Keurmerk
04-02-2024Challenge CEP - Marathon Fleuret U14floret heren pupillen (U13 - U14)156FRAParis83%
27-01-2024CJL #3 (U13)floret heren pupillen (U13 - U14)8BELWatermael-Boitsfort26%
14-01-2024Nederrijntoernooi U17 (mixed)floret heren cadetten (U15 - U17)8NEDWageningen19%
17-12-2023Randstad (mixed)floret heren benjamins (U11 - U12)9NEDHaarlem20%
04-11-2023Ludus et Gladius (mixed)floret heren benjamins (U11 - U12)3NEDBergen19%
15-10-2023Nederrijntoernooi U12 23/24 (mixed)floret heren benjamins (U11 - U12)3NEDWageningen17%
01-10-2023SISTA Amsterdam (mixed)floret heren pupillen (U13 - U14)11NEDAmsterdam21%Keurmerk
24-09-2023Randstadtoerooi (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)6NEDDen Haag17%
16-09-2023Saisonauftakt in Moers (U13)floret heren pupillen (U13 - U14)8GERMoers33%
17-06-2023Nederlandse Jeugdkampioenschappen Schermenfloret heren benjamins (U11 - U12)16NEDDen Bosch50%NK
21-05-20233e SV En Cavant Toernooi 2023 (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)6NEDPurmerend20%
15-04-2023Ludus et Gladius (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)13NEDAlkmaar23%
26-03-202316e Rijnland-AEW Int.Jeugdschermtoernooifloret heren benjamins (U11 - U12)13NEDSassenheim18%
05-03-2023Randstad-Hoofddorp (gemengd)floret heren benjamins (U11 - U12)8NEDHoofddorp18%
21-01-2023SISTA US gemengdfloret heren benjamins (U11 - U12)12NEDAmsterdam21%Keurmerk
06-11-2022Randstadtoernooi (mixed)floret heren benjamins (U11 - U12)8NEDAmsterdam20%
25-09-2022Randstad Hofstadtoernooi mixedfloret heren benjamins (U11 - U12)10NEDDen Haag19%
12-06-2022Nederlandse Jeugdkampioenschappen 2021-2floret heren benjamins (U11 - U12)22NEDAlkmaar50%NK